Mentální detox

 

Můj příběh

Je mi 54 let a nějaký čas jsem se svou postavou nebyla spokojená. To, že šla kila nápadně nahoru, jsem připisovala věku, hormonům a "stárnutí". Ano, věk jsem řešila čím dál, tím víc. Neuměla jsem ho přijmout. Tudíž jsem se sebou nebyla spokojená, přestože jsem si myslela, že jsem. Červík věku a toho, že už nejsem tak pohyblivá, pružná, že toho v životě už moc nestihnu a kdy vlastně mě čeká ten konec, ve mně prostě hlodal. Pomalu, plíživě a nenápadně. 

Skoro pravidelně jsem několik let běhala, otužovala se a tančila. Jenže váha se ne a ne hnout, spíše naopak. Ráda jsem si večer něco dala na zub, přes den jsem jedla nepravidelně a všimla jsem si, že jím, abych zajedla nespokojenost. Jídlo mi bylo náhražkou za klid, za nenaplněné ambice a za plno dalších věcí.

Řekla jsem si dost. Když to jde nahoru, půjde to i dolu. Začala jsem si uklízet v hlavě a za pomoci metody EFT a dalších, jako např. NLP, vizualizace, dýchací techniky, meditace, atd. jsem na sobě prostě mákla. Výsledky se dostavily hned za pár dní. 

Odlehčilo se mi v hlavě, změnilo se mi nejen mentální nastavení,  ale také chutě a návyk k pohybu. Otevřela jsem se životu. A do 14 dnů jsem měla první váhové úbytky. Z původní váhy 67,5 kg (moje výška je 164 cm) jsem po 3 týdnech měla 62,5 kg a tělo se začínalo rýsovat do podoby, kterou jsem si vysnila. 

Cítím se nadšeně, šťastně a mám zase plno chuti do života. Věk mi už není překážkou.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KDYŽ JSEM TO ZVLÁDLA JÁ, MŮŽETE I VY

Online program s konzultací
990 Kč
690 Kč

Zeštíhlení těla i mysli 

Každý občas řeší svou váhu nebo postavu jako takovou. Málokdo si ale uvědomuje, že součástí těla je i hlava a její mentální nastavení. Vše je propojeno. Tudíž, pokud chcete opravdu změnit vaši postavu, a je jedno, jakou motivaci k tomu máte, pak je dobré zaměřit se v prvopočátku na úklid v hlavě. Mentálním detoxem se postava mění velmi efektivně a poměrně za krátký čas.

Program MENTÁLNÍ DETOX ale není jen o hubnutí. Primárně je jeho obsahem "vyčistit" hlavu od nepotřebných a zatěžujících starých programů a naučit se novým návykům, novým myšlenkovým pochodům. Jde o zcela přirozenoý návrat k sobě samému. 

Vedlejším produktem je více lásky k sobě, umět si stát za svým, získání sebejistoty, zvýšené sebevědomí a další plusy (u každého jednotlivce jsou individuální)

Jde o celkovou transformaci těla i mysli, o odlehčení a jiný pohled na sebe i na život, získání lepšího zdraví a o zvýšení imunity.