Léčivá meditace na míru

INDIVIDUÁLNÍ  ONLINE MEDITACE PRO JEDNOTLIVCE.

Meditační technika, která dokáže zklidnit mysl i tělo.

To má za následek spojení se se sebou uvnitř našeho těla, nastartování uzdravovacích principů těla a také harmonizaci a regeneraci. Naše těla jsou dostatečně chytrá - umí obnovovat buňky v pravidelných intervalech, umí detoxikovat tělo, umí toho ještě více. Jen mu v tom někdy pod tíhou stresu bráníme.

Za pomoci vedené meditace se dokážete spojit se sebou samými, pocítíte léčivou sílu vašeho vnitřního napojení. Každý z nás má v sobě znalosti uzdravování mysli i těla. Jen jsme to vývojem a životním nasazením zapomněli.

Staré východní techniky jsou tu už po tisíciletí a objevují se i u nás. Nechte se provést vaším zdravím, přenastavte si to, co už nefunguje a nalaďte se na vibrace, které s vámi souzní. Najděte proud života a vaše vnitřní bohatství.

Každá meditace je jiná, protože každý z nás je jiný. Ačkoliv stejní, lišíme se minimálně DNA. A v tom je právě ta síla. Každý má jiné informace a každá meditace nese zase jiné informace každému z vás. 

Chcete slyšet ty vaše?

I pro vás je tato meditace má. 

POČÍTEJTE S ČASEM 20 AŽ 30 MINUT - DLE POTŘEBY

ONLINE přes kameru whatsapp, messenger nebo skype

REFERENCE

Hezký den přeji. Myslím, že je naprosto zbytečné popisovat, co vše dokáže urovnat božské propojení nejen on-line meditace a jak umí změnit staré vzorce, které mnohdy dělají paseku. Když si člověk neví rady v životních situacích, proč se mu cokoli děje, tak je na místě dát důvěru někomu, kdo je andělsky veden, a tím je z mé zkušenosti jednoznačně paní Danuška! Děkuji za příležitost tímto prostřednictvím měnit sebe.
Pavel K.
Meditace s Danou jsou pro mě nejen odpočinkem a časem pro sebe, ale vždy se dotkneme témat, která potřebuji u sebe podpořit nebo vyřešit.
Tereza Zachová
Varianta BASIC
590 Kč
1x LÉČIVÁ MEDITACE NA MÍRU
Varianta COMPLETE
2950 Kč
2100 Kč
5x LÉČIVÁ MEDITACE NA MÍRU