Leadering

Leadering 30 - 1 měsíc spolupráce

  • O co jde? Leadering je kombinací koučinku, mentoringu a leadershipu – leader vás po dobu jednoho měsíce vede a provází cestou vašeho růstu, sebeobjevování a sebepoznávání, pomáhá vám správně cílenými otázkami najít vaše rezervy, možnosti osobního nebo pracovního růstu
  • Pro koho to je? Pro ty, kteří nejsou v životě spokojeni se svým životem, jsou na pomyslné křižovatce a nevědí, kudy se dát dále. Pro ty, kteří věří, že mohou změnit svůj život i sebe tak, jak si sami představují, ale potřebují nad sebou pomocnou ruku, dohled. Pro ty, kdo jsou rozhodnuti pro změny. Jednoduše pro odvážné.
  • Jak to probíhá? V jednom měsíci se 4x potkáte s leaderem online nebo osobně a proberete spolu současné nastavení a váš budoucí cíl nebo cíle. Krok po kroku půjdete každý den po cestě ke svému cíli za podpory a vedení leaderem. Každý den je vám leader k dispozici formou sms, hlasových zpráv nebo krátkého online rozhovoru přes whatsapp nebo messenger či facetime. Každý den se můžete za jeho pomoci a vedení posunout, vyřešit problém, rozvíjet se, posílit silné stránky, zvýšit sebevědomí, zbavit se nemoci, prostě udělat tolik vědomých kroků, kolik jste schopni zvládnout při každodenní práci na sobě. Když nemůžete, leader vás podrží. Na sezení používáme různé techniky, metody práce: EFT, NLP, vizulizace, mindfulness a další.
  • Co je cílem? Váš spokojený život – přiblížení se nebo dosažení nastavených cílů. Ty si nastavíte v začátku spolupráce, nebo je budete upravovat během společné cesty leaderingem.

Mgr. Dana Vítův – váš osobní selfness leader je vám k dispozici po dobu jednoho měsíce – má přes 20 let zkušenosti s osobnostním rozvojem pro jednotlivce i skupiny

Leadering - Letní akce

9 770 Kč

1 měsíc intenzivní spolupráce se selfness leaderem
 

Dana Vítův jako host podcastu Inventura na duši - nejen o EFT

Videa o EFT najdete i na mém YT kanále